Na de domper van afgelopen vrijdag stond gisteren alweer de volgende wedstrijd op het programma. Inter 80 is geen onbekende. De goed en stug spelende ploeg uit Tegelen is voor VVS altijd een lastig te nemen horde.
VVS was gewaarschuwd maar met name gebrand op een beter resultaat dan de voorgaande wedstrijd. Op Erik na was iedereen fris en fit om te knallen!
VVS begon fel en geconcentreerd aan de wedstrijd en had tactisch de boel goed voor elkaar. In de negende minuut werd een van achteruit snel opgezette aanval via Sander en Kay door Tom mooi binnen gewerkt. Niet lang hierna wist Kay een diep aangesneden pass van Alan met een sliding fraai langs de keeper in het doel te tikken. Deze voorsprong gaf VVS rust. Inter drong wel iets meer aan maar kon moeizaam de ruimte vinden. Daarbij was doelman Abe alert bij de spaarzame kansjes die Inter kreeg.
De boodschap in de rust voor de tweede helft was om fel te blijven spelen, Inter is namelijk een ploeg die niet snel opgeeft.
De eerste minuut kreeg VVS hiervan de bevestiging. Daar waar Kay zijn poging op de paal zag stranden, was het Inter dat uit de tegenstoot doel trof. Even moest VVS een stapje achteruit omdat Inter de druk verhoogde. Dit totdat Roel het wel genoeg vond. Eerst met een fraaie solo tussen drie man door, vervolgens met een hard schot en tot slot een afstandsschot met rechts omdat het doel van Inter leeg was, trof hij driemaal doel in een kort tijdsbestek! Het verzet van Inter, dat nog even had geprobeerd de doelman door te schuiven, was hiermee definitief gebroken! Na nog een aantal pogingen van Rick en Steffan was het slotakkoord voor Kay die de eindstand op 6-1 bracht. Een mooie overwinning na een sterke pot van VVS!
Volgende week wacht de derby van Landgraaf waar VVS op bezoek mag bij in de Bende in ter Waerden!