De voetbalvereniging Schaesberg nam kennis van het overlijden van:
Barthel Krüger
Zijn naam zal onlosmakelijk verbonden zijn aan zijn jarenlange carrière als doelman van het 1e elftal van R.K.V.V. Kolonia. Een echte voetbalman welke aan het einde van zijn carrière ook nog het doel verdedigde bij twee andere Schaesbergse voetbalverenigingen, Kakertse Boys en R.K.O.N.S.
Tot kort aan zijn overlijden volgde hij de verrichtingen van V.V. Schaesberg op de voet en was een trouwe bezoeker van de thuiswedstrijden van ons 1e team. Maar ook daarbuiten liet hij zich regelmatig op ons sportcomplex zien, met tal van verhalen uit de historie van onze vereniging. Bijzondere wedstrijden van soms wel tientallen jaren geleden stonden in zijn geheugen gegrift.
Wij danken hem voor zijn betrokkenheid bij onze vereniging. Zijn familie wensen wij sterkte in het dragen van dit verlies.
Namens het Bestuur en leden van v.v. Schaesberg